fbpx

בניית אתר אינטרנט

למה, כמה, איך ומה זה בכלל דורש מכם להקים אתר אינטרנט עבור העסק שלכם.
איך לעשות את זה יעיל ונכון – יצירת נוכחות דיגיטלית דורשת מחשבה ותכנון.

למה אני צריך אתר אינטרנט?

אין צורך להתחיל ולפרט מהו אתר אינטרנט ומה השימושים שלו כי כולנו כבר יודעים ומכירים בתור צרכנים שמשתמשים בעצמנו בחיי היום יום בקניות אונליין, חיפוש בעלי מקצוע ועוד.
מה שכן חשוב להרחיב הוא איך אתר האינטרנט שלי ישרת את העסק בצורה הנכונה ביותר.
אם היינו יושבים ומדברים על הקמת אתר אינטרנט לפני כמה שנים כנראה שהיינו מתעכבים קצת יותר על כדאיות, עלויות הקמה, תחזוק האתר ועוד כמה פרמטרים שמנעו מלא מעט בעלי עסקים להקים לעצמם אתר אינטרנט עיסקי ומקצועי – אבל כיום שעומדות לפנינו מגוון פלטפורמות כל כך מפותחות ועוצמתיות שמאפשרות לנו עזרה בהקמת העסק בקלות ויעילות כבר אין צורך לפחד מהדבר הזה שנקרא ״אתר״. נכון, זה עדיין דורש מאיתנו השקעה ומשאבים כי בכל זאת אנחנו רוצים להציג ולקדם את העסק בצורה הכי מקצועית שניתן ולעשות חיים קלים ללקוחות ולגולשים שלנו באתר ועדיין בעזרת ייעוץ וליווי נכון אתם תראו שזה פשוט כל כך שווה את זה!

האתר שלנו הוא הפנים של העסק בעולם הדיגיטלי – לכן עוד לפני שניגש להקים את האתר או לבחור בעל מקצוע ניקח דף ועט או נפתח מסמך חדש וריק במחשב ונתחיל ״לשפוך״ לתוכו את כל מה שעולה לנו לראש ונפרט עד כמה שאפשר מה חשוב לנו שיראו באתר ומה המסר שאנחנו רוצים להציג.
מסמך זה נקרא ״אפיון ראשוני״ – כמובן שגם באפיון הראשוני אשמח ללוות אתכם ולהדריך אתכם איך לעשות את זה בצורה הנכונה ביותר.

בקצרה – מה חשוב שיופיע ב״אפיון הראשוני״ שלנו:
– שם העסק.
– סלוגן קצר וקולע.
– כתובת האתר שנרצה לרכוש (כתובת דומיין).
– פירוט מוצרים, שירותים שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו.
– פרטי יצירת קשר עם דגש מיוחד על סדר העדיפויות שלנו, אם אנחנו מעדיפים שיצרו איתנו קשר בעיקר דרך הוואטסאפ נדאג לציין זאת וככה נדע להבליט את זה בבניית האתר.
– חוזקות העסק שלנו – מה אנחנו יודעים לעשות הכי טוב. השירות שלנו הכי טוב? יש לנו מוצר מנצח שאין לאף אחד אחר? תפרטו על כך כמה שניתן.

מה עוד אני צריך להכין בשביל להקים אתר?
אז יש לנו מסמך אפיון שהכנו, מה עוד צריך? 

בתור התחלה – תוכן! 
אחד הדברים העיקריים והחשובים שצריך להכין מראש בשביל למנוע עיכובים מיותרים בתהליך, כמובן שניתן במסגרת העיסקה לרכוש גם תוכן מלא לאתר אבל חשוב לציין זאת מראש.
התוכן הוא השיווק של האתר שלנו – אם אתם לא כותבים בעלי ניסיון אל תתפשרו ותאפשרו לכותב תוכן מקצועי לעשות זאת עבורכם.

תמונות וסירטונים – שמעתם לאחרונה את המשפט תמונה אחת שווה אלף מילים? אז זה מדוייק!
ההמשך של המשפט הזה הוא – וסירטון אחד שווה 100 תמונות.
לא משנה אם זה אתר תדמית, חנות, או דף נחיתה שמקדם שירות ספציפי – תמונות של המוצר או שלכם כנותני שירות באופן מקצועי יכולים לעשות את כל ההבדל בין אתר מצויין לאתר בינוני.
אל תתפשרו על תמונות שצילמתם בפלאפון – סגרו לעצמכם יום כיף בסטודיו מקצועי  ותכינו לעצמכם סטוק תמונות וסירוטנים לאתר ולקידום אורגני וממומן.

הפלטפורמות המוצלחות בעולם

אתר וורדפרס

פלטפורמת קוד פתוח שמציעה פתיחת אתר אינטרנט על בסיס תבניות קיימות, וכמובן מאפשרת פיתוח מעמיק ומקצועי באמצעות קוד html,css,js.

אתר וויקס

הפלטפורמה של וויקס מאפשרת לנו לבנות אתרים מרהיבים ומקצועיים בצורה קלה ובעלויות הוגנות - ניתן להשפיע על האתר בקוד אבל עדיין לא הכל אפשרי - ועדיין ישרת את רוב הצרכים של העסק שלך.

אתר שופיפיי

פלטפורמת בניית אתרי מסחר עולמית ומוצלחת, מוכרת מאוד בקרב בוני אתרי ״דרופ שיפינג״ בזכות הסנכון והתוספים שלה. מה שמאפשר לנו לנהל חנות בצורה סופר קלה!

אז למה צריך בעל מקצועי לאתר מנצח?

כל אחת מהפלטפורמות הבאות תאפשר לכם לפתוח יחסית בקלות אתר אינטרנט בסיסי, ולא מעט אנשים עושים זאת בצורה עצמאית ומנסים לאט לאט להבין את הדרך הנכונה.
אבל ויש אבל גדול – לעסק רציני שרוצה לייצר מכירות וחשיפה, לשדר מקצועיות ונוכחות ולהשאיר רושם טוב על כל גולש באתר צריך בעל מקצוע בדיוק כמו בכל תחום אחר!
אני כמעצב ובונה אתרים נתקל בלא מעט לקוחות שפונים בשלבים שונים בדרך, כאלה שניסו לבד ולא מרוצים מהתוצאה או כאלו שהבינו כבר בהתחלה שכדאי להפקיד את בניית האתר בידי בעל מקצוע.
אז כמו שיש לכם תקלה במקרר ואתם לא מנסים להיות חשמלאים ולתקן אותו לבד – ככה גם אני ממליץ לפנות לבעל מקצוע ולתת לו לעשות מה שהוא הכי טוב בו.
כי אתר מנצח בנוי ממגוון נקודות ובניהן: עיצוב, חווית משתמש, התאמת האתר למחשבים ומכשירי פלאפון, קידום אורגני שמישהו יוכל למצוא את האתר שלכם גם בחיפוש פשוט בגוגל ועוד המון דברים שחשוב להתחשב בהם שאנחנו ניגשים לבנות אתר אינטרנט.

בשביל לעשות את זה על הצד הטוב ביותר נשים לב לכמה דגשים:

אז כן,  חשוב כבר משלב פתיחת האתר לעשות את הכל נכון, גם בשביל גוגל וגם בשביל הלקוחות שלכם – הכל חייב להיות סופר ברור ומובן, בגודל הנכון, בצבע הנכון ובמיקום הנכון,
אחרת תמצאו את עצמכם משלמים על אתר אינטרנט שמבריח את הלקוחות שלכם החוצה.
יצירת תשתית seo נכונה לא פחות חשוב מכל שאר השלבים, צריך להכניס כל טקסט במינון נכון, לא בצורה עמוסה שהקוראים שלכם ירצו להמשיך ולקרוא את התוכן שלכם
ולבסוף גם יסגרו את השירות שלכם, נכון – כנראה שלא תופיעו בגוגל אחרי שבוע או חודש לאחר פתיחת האתר, אבל אנחנו נעשה ביחד את כל הצעדים הראשונים לחקר המתחרים שלכם בשוק
גם הישירים וגם העקיפים, נמצא את מילות המפתח הרלוונטיות – ונתחיל להרים את האתר שלכם גבוה.

אחרי שהבנו כמה זה קל, זה הזמן להתחיל את התהליך ולהציג את העסק שלנו לעולם! שלב שלב יד ביד אקח אתכם כל הדרך אל המטרה - אתר אינטרנט מקצועי ומדוייק!

מעוניין לשדרג את העסק שלך באתר אינטרנט מקצועי?

נשמח לייעץ ולעזור לעסק שלך להתקדם לשלב הבא
סבלנותמקצועיותיצירתיות

ספרו לנו עוד
על הפרוייקט שלכם